Naszym celem jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług w zakresie pośrednictwa nieruchomościami tworząc wartość dodaną dla naszych Partnerów

Poznaj nas

Monika Duda
Monika Duda Partner
We wrześniu 2016 roku objęła funkcję partnera w M4 Real Estate. Wcześniej piastowała stanowisko Associate Director w firmie Cushman & Wakefield, w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych.
Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych korporacji. Pełniła w nich funkcje menadżerskie, zarządzała działami operacyjnymi oraz sprzedaży. Jako dyrektor Sprzedaży w ID Logistics w Polsce odpowiadała za kompleksową sprzedaż usług logistycznych dla firm z sektora FMCG, Retail, czy e-commerce. Wcześniej pracowała także dla Kuehne + Nagel i dla Grupy CAT.
Realizuje projekty dla najemców z różnych branż, od operatorów logistycznych i dystrybutorów, przez sieci sklepów, po firmy produkcyjne. Portfolio usług obejmuje pośrednictwo w obrocie  nieruchomościami  magazynowymi i przemysłowymi oraz konsulting logistyczny.
Monika is a very open minded and multi disciplinary person focused on her objectives. She used to report to me as Commercial Director and she was brilliant in this role and always achieved to reach budget. I really appreciated having such a skilled person inside my team.

May 20, 2016

Marc Le Bozec, Vice President Contract Logistics Eastern & Central Europe at CEVA Logistics
I have known Monica for many years working directly with her to deliver value to our joint customers. Monica has proved herself to be a high caliber indiviudal with excellent knowledge of the logistics industry. I have worked with Monica on many projects over the years and i trust her judgement and input without question. I would reccomend Monica to any customer or…more

March 7, 2012

Paul Cross, APL
Agnieszka Dryzner
Agnieszka DryznerSenior Consultant
W październiku 2017 roku objęła funkcję Senior Consultant w M4 Real Estate.

Agnieszka doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych i przemysłowych budowała w czasie swojej pracy dla międzynarodowych gigantów takich jak Cushman & Wakefield czy DTZ, w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych. Swoją drogę zawodową rozpoczynała w firmie Jartom.

Realizuje projekty dla najemców i inwestorów w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych, obrotu gruntami inwestycyjnymi, obsługi inwestycji produkcyjnych.

Hanna Pryczek
Hanna PryczekConsultant
Hanna Pryczek dołączyła do zespołu M4 Real Estate od stycznia 2018 w roli konsultanta w dziale Industrial. Hania zdobywała doświadczenie w sektorze bankowym.

Hanna Pryczek had joined M4 Real Estate as of January 2018.
Hanna will reinforce M4 Industrial Department in a role of a consultant. She has an experience in a banking sector.

Alicja Le Bozec
Alicja Le BozecAssociate Director
Alicja holds the position of Associate Director and is responsible for Industrial and Logistics properties.
Previously in various roles in Real Estate Dept. of Orange, Poland.

Alicja started her profesionnal career at Cushman&Wakefield Real Estate, speaks fluent English and French, and of course native Polish.

Wspieramy Twoje decyzje w zakresie wynajmu i inwestycji w nieruchomości logistyczne i przemysłowe.